Tour Salon w ten weekend

Na targach turystycznych TOUR SALON 2017 (17-19.02.2017) poczujemy się jak na wakacjach i przeżyjemy niezapomnianą przygodę! Tutaj zaczniemy zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce i na świecie oraz spotkamy znanych podróżników!

mapa_pawilonow_tour_salon

Marzysz o podróżach, wakacjach i urlopie? To świetnie się składa, bo znajdziesz tu oferty zorganizowanych wycieczek oraz inspiracje do samodzielnych wypraw na nachodzącą Wielkanoc, majówkę, czy wakacje. Sam zdecydujesz, dokąd pojechać i na jakich warunkach, a będzie w czym wybierać. Oferty zaprezentują wystawcy z Albanii, Białorusi, Chorwacji, Dominikany, Francji, Grecji, Hiszpanii, Indii, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Rumunii, Ukrainy, Węgier, Wietnamu czy Włoch. Będą też propozycje wyjazdów w Polsce, a szczególnie do Lubelskiego – Regionu Partnerskiego TOUR SALONU 2017. Szlaki rowerowe, kajakowe, konne, szkółki jeździeckie, przystanie żeglarskie, stanice kajakowe, parki linowe czy rodzinne parki rozrywki oddają klimat sloganowi reklamowemu „LUBELSKIE – smakuj życie!”. Na targach wygramy wiele biletów wstępu do tych, czy innych atrakcji turystycznych w regionie, by wkrótce samemu przekonać się, jak tam jest!

Bilet rodzinny w sam raz!

Oferty turystyczne zainteresują dorosłych, ale warto wybrać się z dziećmi. W sobotę z Szymonem Radzimierskim przeniesiemy się do dżungli na Borneo, poznamy jej mieszkańców i przygody 10-letniego podróżnika, autora książki „Dziennik Łowcy Przygód”. W niedzielę Łukasz Wierzbicki zabierze nas w podróż do Chin na… motocyklu. Wystawcy szykują gry i zabawy, czy też oferty dedykowane maluchom (Almatur Strefa Urwisa).

Strefa KONTYNENTÓW

Hitem strefy organizowanej przez magazyn KONTYNENTY jest oryginalna jurta mongolska, w której spróbujemy prawdziwą herbatę mongolską i przeniesiemy w świat lodowej krainy Jeziora Bajkał. Najważniejsze jednak będą spotkania z zaproszonymi podróżnikami, w tym z Markiem Kamińskim, sławnym polarnikiem, zdobywcą dwóch biegunów Ziemi w ciągu jednego roku. Będzie też Arkady Paweł Fiedler i jego samochód (Fiat 126p), Piotr Malczewski, czy Arun Milcarz z kabaretowo-podróżniczym show. W strefie oddamy się czytelniczej wyprawie, a nasze oczy przyciągną latające drony i aparaty z natychmiastowym drukowaniem zdjęć. Na Afrykańskim Targu znajdziemy niepowtarzalne przedmioty, misternie rzeźbione figurki z hebanu, oryginalną biżuterię oraz upominki osobiście wybrane i przywiezione przez Szymona Hołownię, fundatora fundacji Dobra Fabryka, organizatora targu.

To nie wszystkie atrakcje targów. W programie są jeszcze: Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, spotkania blogerów podróżniczych, czy punkt informacyjny Wyścigu Autostopowego do Włoch!

Więcej informacji znajdziemy na stronie targów www.tour-salon.pl i facebooku!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *