Prestiżowa nagroda dla Weiss Travel

Dwie nagrody dla biura specjalizującego się w turystyce przyjazdowej przyznano podczas inauguracji tegorocznych targów Tour Salon w Poznaniu. Honorowy „Globus” Polskiej Izby Turystyki i wyróżnienie specjalne od Międzynarodowych Targów Poznańskich powędrowały do rąk Karoliny Gnusowskiej-Wiess właścicielki Weiss Travel.

 

Biuro turystyki przyjazdowej Weiss Travel, wieloletni członek PIT, zostało wyróżnione Globusem 2016. Nagroda została wręczona 17 lutego 2017 r. podczas otwarcia targów Tour Salon. Honorową Nagrodę Polskiej Izby Turystyki „Globus” odebrała z rąk wiceprezesa PIT Grzegorza Chmielewskiego właścicielka firmy Karolina Gnusowska-Weiss.

Nowy laureat dołączył do zaszczytnego grona liczącego przeszło siedemdziesięciu liderów polskiego rynku usług turystycznych, organizacji i instytucji ,których wkład w rozwój tego sektora gospodarki co roku zostaje w ten symboliczny sposób przez branżę doceniony.

Dodatkowo Międzynarodowe Targi Poznańskie wyróżniły firmę Weiss Travel z okazji 25-lecia jej działalności.

W 2016 roku firma Weiss Travel obchodziła swój Jubileusz 25-lecia. Powstała w lutym 1991 roku, po przemianach w Polsce, które otworzyły  możliwości dla prywatnego biznesu w działalności eksportowej. Inicjatorka i właścicielka nagradzanej dziś firmy podjęła wtedy duże wyzwanie, rezygnując z pracy na uczelni i próbując bez doświadczenia przecierać szlaki w elitarnym biznesie turystyki przyjazdowej do Polski. Pozytywistyczna praca poznanianki zaowocowała wieloma kontaktami handlowymi na całym świecie. Najważniejszym jest rynek niemiecki. Dziś firma, współpracując od kilkunastu lat z renomowanymi partnerami zagranicznymi, promuje nasz kraj, kreując ciekawe programy turystyczne i obsługując na najwyższym poziomie setki zadowolonych turystów z zagranicy.

Biuro specjalizuje się w zindywidualizowanej turystyce, „szytej na miarę” dla najbardziej wymagających klientów. Za profesjonalizm i duże zaangażowanie firma została parokrotnie wyróżniona dyplomem najlepszego partnera uznanej firmy Gebeco/Dr.Tigges z grupy TUI.

Właścicielka firmy angażuje się również społecznie w wiele akcji promujących turystykę przyjazdową do Polski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *