PIT na targach Lato 2017

Zakończyła się 22. Edycja Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2017, na których jak co roku Polska Izba Turystyki prezentowała ofertę swoich członków. Gospodarzem stoiska był Mazowiecki Oddział Polskiej Izby Turystyki.

Polska Izba Turystyki aktywnie uczestniczyła w targach Lato 2017, odbywających się jeszcze w tym roku w w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c. Na stoisku PIT odbywały się spotkania z członkami Prezydium, liczne rozmowy biznesowe, można też było zapoznać się z ofertą członków PIT, m.in.: Agencji Turystycznej Wonderlands, Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej, MerlinX oraz OST Gromady.

Prezes PIT Paweł Niewiadomski brał udział w oficjalnym otwarciu targów. Podczas swojego przemówienia nawiązywał do wieloletniej współpracy Izby z MT Targi Polska oraz do nadchodzącego sezonu letniego. „Cieszę się mogąc stwierdzić przy tej okazji, że polska branża turystyczna jest – mimo wielu niesprzyjających okoliczności – jest w coraz lepszej kondycji a tegoroczny sezon letni zapowiada się znakomicie, zarówno dla turystyki krajowej jak i zagranicznej. Życzę Państwu udanych targów, wielu owocnych rozmów oraz pomyślnego lata 2017” – mówił Paweł Niewiadomski.

Przedstawiciele PIT, w tym prezes Izby, brali też udział w konferencji ” Lato 2017 – Czy turystyka wyjazdowa sięgnie po kolejny rekord?” zorganizowana przez portal Turystyka.rp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *