Pacha – mekka imprezowiczów

To miejsce ściągnie do Poznania imprezowiczów z różnych stron świata. Miłośników swobodnych manier rodem z rozszalałej Ibizy i spragnionych tanecznych szaleństw do białego rana. Słynny klub Pacha otwiera swe podwoje w stolicy Wielkopolski, a Poznań staje się coraz ważniejszym graczem na klubowej mapie świata. No i daje turystom jeszcze jeden powód do odwiedzin.

pacha31 stycznia pierwszy polski klub sieci Pacha otwarty został w Poznaniu przy ulicy Paderewskiego 10. W trzech salach, przy muzyce granej przez światowej sławy didżejów, bawić się będzie mogło około 1.000 osób. W klubie Pacha rozbrzmiewać będzie muzyka house, R’n’B, deep oraz inne taneczne gatunki, które rozbudzą fantazje nawet najbardziej doświadczonych entuzjastów clubbingu.

Pierwszy klub Pacha został otwarty na plaży w hiszpańskiej miejscowości Sitges w 1967 roku. Sześć lat później w 1973 roku, podczas ruchu hipisowskiego, Pacha przywędrowała na Ibizę. Od tamtej pory marka stale się rozwijała z duchem mody, trendów i czasu; i przywiodła nowe idee, ulepszenia i wszelkiego rodzaju ekstrawagancję na nocną scenę; zachowując jednak swój szczególny styl, duszę i osobliwość.

Ponad cztery dekady po otwarciu pierwszego klubu w Sitges, Pacha z sukcesem osiedlała się w wielu krajach na całym świecie: Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Niemczech, Anglii, Egipcie, Portugalii, Austrii oraz w najważniejszych hiszpańskich miastach, jak Madryt, Walencja i Bilbao. A teraz również w Poznaniu. W samym środku zimy zrobiło się nagle bardzo gorąco…

więcej na: http://pachapoznan.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *