Jan Mazurczak (PLOT) o Tour Salon 2015 [video]

– Tegoroczne targi mogą okazać się przełomowe – mówi Jan Mazurczak, Prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej o zakończonych przed kilkoma dniami targach Tour Salon 2015. Największe targi turystyczne w kraju miały miejsce na terenach Międzynarodowych Targów Poznański w terminie 15-17 października. W tym roku wydarzenie scalające całą branżę turystyczną doczekało się 26 – tej edycji. –  Po raz pierwszy udało się połączyć wszystkie regiony, biura podróży i po prostu wystawców z ogromną konferencją dla hotelarzy oraz ze spotkaniami z blogerami – dodaje Mazurczak. O czym jeszcze mówi prezes PLOT?

Na targach tradycyjnie aktywnie działała Polska Izba Turystyki, której stoisko oblegane było od pierwszego dnia. PIT zorganizował m.in. szkolenie na temat VAT w branży turystycznej, które odbyło się w centrum prasowym MTP. Ponadto Prezes PIT Paweł Niewiadomski i Dyrektor Tour Salonu Anna Myślak wręczyli nagrodę Traper Izabeli Stelmańskiej, Zastępcy Dyrektora UM woj. Mazowieckiego. Traper to wspólna nagroda Polskiej Izby Turystyki i Międzynarodowych Targów Poznańskich
W tym roku przyznano ją osobie, która od lat dokłada starań o to, by współpraca między branżą turystyczną a samorządami przebiegała jak najlepiej.

Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *